تبلیغات
* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد * - جنبش وبلاگی خداقوت مردمی نژاد


* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد *

اللهم عجل لولیک الفرج...

بسم الله الرحمن الرحیم

من لم شکر المخلوق لم یشکرالخالق

 جنبش وبلاگی خدا قوت مردمی نژاد


امام خامنه ای:یکی از شعارهای این دولت، عدالت است. عدالت یقیناً محور انقلاب بود؛ در این شکی نیست. هیچ دولتی هم از اول نیامده صریحاً بگوید من نمی‌خواهم طبق عدالت رفتار کنم. لیکن من باید از آقای احمدی‌نژاد تشکر کنم که ایشان کار جدیدی کردند. عدالت محوری را به عنوان یک شعار گذاشتند وسط؛ این کار خیلی بزرگی بود. (از بیانات مقام معظم رهبری دراولین دیدار بادولت دکتر احمدی نژادمورخ 8/6/84)لینک منبع

امام خامنه ای:آنچه كه من امروز باید به دوستان عرض كنم، در درجه‌ى اول خداقوّتى است؛ ان‌شاءالله كه خسته نباشید. هشت سال كار كردید، تلاش كردید، كارهاى خوبى انجام گرفت، تحمل زحمات كار شبانه‌روزى را شماها نشان دادید؛ یعنى دیده شد، احساس شد، همه فهمیدند كه رئیس جمهور محترم و همكارانشان در دولت حجم كارشان بسیار بالا و پرشتاب نسبت به همه‌ى دوره‌هاى دیگر بود و هست؛ این نقطه‌ى برجسته‌اى است كه نباید این را نادیده گرفت. همه‌ى كسانى كه میخواهند درباره‌ى دولتها، درباره‌ى كابینه‌ها، درباره‌ى رؤساى جمهور قضاوت كنند - چه پیش خودشان، چه در منظر عموم - و نظرى بدهند، خوب است به این نكته هم توجه كنند: حجم كار بالا و تلاش خستگى‌ناپذیر و اعراض از آسایشها و آسودگى‌ها و امتیازاتى كه معمولاً مسئولان كشورها در دنیا دارند؛ استراحت میكنند، تفریح میروند، امتیاز میگیرند؛ اینها را نخواستن، ندیدن، طلب نكردن، امتیاز بزرگى است كه این دولت بحمدالله از این امتیاز برخوردار بود.
 یك نكته‌ى دیگر هم كه در مورد این دولت در طول این هشت سال مورد نظرم بود و بارها هم به آن اشاره كردم، این است كه این دولت بحمدالله توانست شعارهاى انقلاب را سر دست بگیرد و به آنها افتخار كند و آنها را در جامعه مطرح كند.(از بیانات مقام معظم رهبری در آخرین دیدار بادولت دکتر احمدی نژادمورخ ۲۳/۴/۹۲)
لینک منبع

 

سوم تیر 84، حادثه ای روی داد و دولتی "احمدی"باشعار"عدالت" بر سر کار آمد تا "امید مهدوی" را بر دلها خسته  بنشاند و باور خفته انقلاب اسلامی را که خود وسیله بود به سوی قله نور و معدن حکمت و صاحب اصلی ولایت و صاحب الامر، بار دگر احیا کند و امروز هشت سال از حضور دولتی عدالت محور گذشت و به پاس خدمات هشت ساله دولت عدالت محور جناب آقای دکتر احمدی نژاد این جنبش وبلاگی "خداقوت مردمی نژاد " توسط وبلاگ ذاکرولایت110  و  پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی -پاونا راه اندازی شد تا از زحمات هشت ساله ایشان و همکارانش در دولت های نهم و دهم تشکر شود.

جناب دکتر احمدی نژاد شخصیت کم نظیری بود که به سرعت به شخصیت جهانی تبدیل شد ،احمدی نژاد رئیس جمهوری بود ساده و مردمی که در داخل با حضورش در  نقاط دوردست ایران اسلامی ساده و مردمی و خاکی بودنش را ثابت کرد وحتی در جهان نیز به  چهره‌ای محبوب تبدیل شدند و این ظرفیت بزرگی برای انقلاب اسلامی است که چنین شخصیتی مردمی از جنس مردم شعار های ارزش های انقلاب را احیا و زنده نمود .

در ذهن هااز احمدی نژاد استکبار ستیزی ومقابله با ابرقدرتها و دشمنان اسلام چون آمریکا ورژیم پوشالی صهیونیستی تا ابد  باقی خواهد ماند  که این چنین در مقابل حق و حقوق ملت ایران و ارزشهای نظام ایستاد و هیچ باجی به دشمن نداد و با توجه به تحریم های دشمن و کارشکنی هایی در داخل احمدی نژاد خدمات کم نظیری انجام داد که واقعا بی نظیر و نمونه است و نمی توان چشم را بست و آن ها را ندید.

1-از وبلاگ نویسان ارزشی دعوت می شود جهت شرکت در این جنبش وبلاگی در بخش نظرات  پیام داده تا نام وبلاگشان در جنبش درج گردد.

 2-وبلاگ هایی که بیانیه جنبش را در وبلاگ هایشان باز نشر نموده اند نیز اطلاع دهند تا لینک وبلاگشان در بخش اطلاع رسانی جنبش درج گردد

3-اعضای پاونا و تمامی وبلاگ نویسان عزیز که در این خصوص مطلبی درج نموده اند لینک مطلبشان را ارسال تا در جنبش وبلاگی قرار گیرد.

وبلاگ نویسان جهت حمایت و تقدیر از دولت نهم و دهم کامنت گذاشته تا نام وبلاگتان در زیر این متن درج شود

                                                         با تشکر

وبلاگ ذاکرولایت110                   پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی-پاونا

                                                http://pw-arzeshi.com/i/avatars/thumbs1/_noavatar_user.gif             

ای دوست نگو خدانگهدار

نشكن دل دوستان غمخوار

تا لحظه سبز بازگشتت

ماییم و تو و امید دیدار..


بیانات مقام معظم رهبری در آخرین دیدار با دکتر احمدی نژاد و هیئت دولت 

 دانلود فیلم/هشت سال تلاش جهادی دکتر احمدی نژاد

دانلود فیلم/آخرین گفتگوی زنده دکتر احمدی نژاد با مردم

کد لوگوی "جنبش وبلاگی خدا قوت مردمی نژاد"

جنبش وبلاگی خدا قوت مردمی نژاد

جنبش وبلاگی خدا قوت مردمی نژاد

" dir="ltr" />

در صورتی که مایلید فقط لوگو را در وبلاگ خود قرار دهید از کد موجود در کادر کوچک استفاده کنید و اگر مایلید علاوه بر لوگو کد نیز در زیر آن قرار گیرد از کد موجود در کادر بزرگ استفاده نمایید.


از وبلاگ نویسان محترم دعوت می شود: جهت شرکت در این جنبش وبلاگی در بخش نظرات اعلام حمایت نموده تا نام و لینک وبلاگشان ثبت  گردد و چنانچه مطالبی در این خصوص در وبلاگ هایشان درج نموده اند لینک آن را ارسال نموده تا منتشر شود .


پوسترهای وبلاگ نویسان شرکت کننده در جنبش وبلاگی خدا قوت مردمی نژاد

این پوستر از وبلاگ حذر

این پوستر از وبلاگ حماسه فریادهای خاموش

 


 [ یکشنبه 20 مرداد 1392 ] [ 10:11 ب.ظ ] [ مسافر آسمان ] نظرات      قالب ساز آنلاین