تبلیغات
* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد * - انتظار یعنی آماده باشی!


* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد *

اللهم عجل لولیک الفرج...

مگر بهترین‌ اعمال‌ انتظار نیست‌؟ انتظار كه حتماً در خانه‌ نشستن‌ نیست‌. تلقّی‌ بعضیها این‌ است‌ كه‌ خب‌ حالا ما زندگیمان‌ را بكنیم‌، روزی‌ هم‌ آقا تشریف‌ می‌آورند و كارها را در عالم‌ درست‌ می‌كنند. این‌ است‌؟ ما از آقایان‌ در پای‌ منابر شنیده ایم‌. كسی‌ مهمان‌ عزیزی‌ دعوت‌ كرده‌ مثلاً برای‌ افطار، نزدیك‌ افطار می‌شود می‌بیند میهمان‌ نیامد. دیگر آدم‌ سراسیمه‌ است‌. همه‌ چیز تجهیز و آماده‌ است‌ و مرتباً مقابل‌ خانه‌ نگاه‌ می‌كند، زنگ‌ می‌زند، آقا موبایل‌ و تلفنش‌ را بگیر، بچه برو سر كوچه‌ راه‌ را گم‌ نكرده‌ باشند یا آدرس‌ را اشتباه‌ نرفته‌ باشند، مشكلی‌ پیش‌ نیامده‌ باشد و تا او‌ نیاید این‌ هیچ‌ كار دیگری‌ نمی‌كند و همه هوش‌ و حواسش‌ آنجاست‌. خودش‌ را برای‌ آن استقبال‌ تجهیز كرده‌ است‌. حالا این‌ انتظاری‌ كه‌ ما داریم‌؛ اصلاً این‌ نیست‌ كه‌ بنشینیم‌ تا بیاید. برویم‌ تا برسیم‌. باید بدویم‌ تا به‌ این‌ مقصد برسیم‌. فرمودند كه‌ امام‌ مثل‌ كعبه‌ است‌، نمی‌آید و باید به‌ سراغش‌ برویم‌. باید برویم‌ و پیدا كنیم‌ و البته‌ حتماً هستند، ما می‌شنویم‌ و البته‌ ندیده‌ایم‌ و شنیده ایم‌ كه‌ بعضیها هستند كه‌ همین‌ الان‌ هم‌ با همه وجود تحت‌ آن‌ حاكمیت‌ دارند زندگی‌ و استشمام‌ می‌كنند و می‌اندیشند...
دکتر محمود احمدی نژاد
" لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید "

از حضرت آیت الله العظمی محمد جواد انصاری همدانی سوال شد که :

چطور می شود خدمت حضرت ولی عصر عجل الله رسید ؟

آقای اسلامی می گوید : یک موقع من از ایشان این سوال را پرسیدم خیلی کوتاه فرمودند : موقعی که حالت فرق نکند حضور و غیاب آقا, آن موقع می توانی خدمت خود آقا برسی . خوب این خیلی مطلب است حالا دیگران ذکر می دهند, توسل می دهند . آدم باید برود خودش را آماده کند تا حضور  و غیاب برایش فرق نکند, آن وقت می تواند .

آقای نجابت فرمودند که این هایی که می خواهند خدمت امام زمان عجل الله برسند محبت آقا با چی بدست می آید ؟ با شرعیات و محبت و مراقبه .
[ جمعه 26 مهر 1392 ] [ 08:42 ب.ظ ] [ مسافر آسمان ] نظرات      قالب ساز آنلاین