تبلیغات
* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد * - حضور سرزده ی رئیس جمهور درمنزل شهیدان عبداللهی


* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد *

اللهم عجل لولیک الفرج...

 

محمود احمدی‌نژاد در فضایی عاطفی و صمیمی با والدین شهیدان عبداللهی به گفت‌وگو نشست و از رشادت و ایثار شهید محمود و داود عبداللهی و صبر و فداکاری والدین این شهیدان تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، احمدی‌نژاد همچنین ضمن دلجویی و آگاهی از وضعیت زندگی و دغدغه‌های پدررو مادر این شهیدان، برای آنها و تمام والدین شهدا، سلامتی و تندرستی آرزو کرد.

رییس جمهوری با بیان اینکه از حضور در منزل شهدا و دیدار با خانواده آنان، انرژی و توان کسب می‌کند، افزود: هر آنچه داریم مدیون شهدا و خون پاک آنان هستیم.

وی از ˈراه شهداˈ به عنوان ˈراه خداˈ یاد کرد و گفت:‌ عزت و سرافرازی کشور در پیگیری و حرکت در این راه است.

رییس جمهوری همچنین استقامت و صبر والدین شهیدان را یادآور شد و گفت: بدون تردید والدین شهیدان در اجر و ثواب فرزندان شهید خود سهیم هستند.

احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: چه بسا والدین شهدا اجر بالاتری دارند زیرا شهدا تربیت یافته در دامان پاک پدران و مادرانی مومن و الهی بوده‌اند که توانستند به این مرتبه دست پیدا کنند.

در این دیدار، پدرو مادر شهید محمود و داود عبداللهی با ابراز خوشحالی از حضور رییس جمهوری در منزل‌شان، در فضایی بسیار عاطفی و با محبت، به بیان خاطراتی از فرزندان شهید خود پرداختند.

منبع:حامی پرسبرچسب ها:حضور سرزده ی رئیس جمهور درمنزل شهیدان عبداللهی، احمدی نژاد،  
[ دوشنبه 8 آبان 1391 ] [ 09:52 ب.ظ ] [ مسافر آسمان ] نظرات      قالب ساز آنلاین