تبلیغات
* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد * - رکورد توهین به رئیس جمهور باز هم شکست


* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد *

اللهم عجل لولیک الفرج...

شبکه ایران / آخرین نصاب هتاکی به رئیس جمهور منتخب ملت ایران، تا همین چند ساعت قبل متعلق به شیخ ناصر نقویان بود. نقویان چندی پیش، جامعه را به گاو داری تشبیه وفهم رئیس جمهور را از ... پایین تر دانسته بود. سید حمید روحانی اما روز گذشته این نصاب را بالاتر برد:

« نتیجه بت پرستی آن می شود که کسی مانند احمدی نژاد با آن موقعیت اسیر دست مشایی شود! نتیجه این بت پرستی آن می شود که از مسیر رهبری دچار تردید شده و شاهد پلشت ترین و بی قانون ترین دولت در نظام جمهوری اسلامی هستیم! کسانی که مسائلی مانند رمالی و جن گیری را مطرح می کنند اسیر فرد مرموزی مثل مشایی هستند! احمدی نژاد خود را در معرض سقوط قرار می دهد!»


بعد از آقای نقویان این بار باید به آقای سید حمید روحانی سلام کرد: سلام بر شما آقای روحانی و همه کسانی که بعد از شما به رئیس جمهور توهین خواهند کرد. نمی دانیم رهبر شما کیست؟ رهبر شما هر که هست با رهبر احمدی نژاد تفاوت دارد. رهبر احمدی نژاد در نماز جمعه 29 خرداد فرمود: «صریح ترین اهانت ها به رئیس جمهورِ قانونى کشور شد. حتى از دو سه ماه قبل از مناظرات هم این سخنرانى‌ها را براى من مى‌آوردند و من می دیدم یا گاهى مى‌شنیدم؛ تهمت هائى زدند، حرف هائى گفتند؛ به کى؟ به کسى که رئیس جمهور قانونى کشور است، متکى به آراء مردم است. نسبت هاى خلاف دادند، رئیس جمهور مملکت را که مورد اعتماد مردم است، به دروغ‌گوئى متهم کردند! اینها خوب است؟ کارنامه‌هاى جعلى براى دولت درست کردند، اینجا آنجا پخش کردند، که ما که در جریان امور هستیم، مى‌بینیم می دانیم که اینها خلاف واقع است؛ فحاشى کردند؛ رئیس جمهور را خرافاتى، رمال، از این نسبت‌هاى خجالت‌آور دادند؛ اخلاق و قانون و انصاف را زیر پا گذاشتند.»

و باز ایشان در دیدار نمایندگان ستادهای چهار نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری فرمود: « من هم از طریق تلویزیون مثل بقیه مردم نشستم دیدم. واقعا قلب من به درد آمد وقتی دیدم در تلویزیون به رئیس جمهور قانونی مملکت می گویند دروغگو دروغگو.»

و البته فرمود که ادعای ایستادگی رئیس جمهور در برابر رهبری حرف سست و بی پایه ای است: « شما ببینید در همین پنج شش روز گذشته سر یک قضیه‌اى که آنچنان هم از اهمیت بالائى برخوردار نبود - سر مسئله‌ى اطلاعات و امثال اینها - چه جنجالى در دنیا راه انداختند. تحلیلها را بردند به این سمت که بله، در داخل نظام جمهورى اسلامى شکاف ایجاد شده است، حاکمیت دوگانه شده است، رئیس جمهور حرف رهبرى را گوش نکرده است! دستگاه‌هاى تبلیغاتىِ خودشان را از این حرفهاى سست و بى‌پایه پر کردند. ببینید چطور منتظر بهانه‌اند. ببینید چطور مثل گرگ در کمین نشسته‌اند که یک بهانه‌اى پیدا کنند، هر جور میتوانند، حمله کنند. میدانند که دولت مشغول تلاش و فعالیت و خدمت است. خب، واقعاً در کشور دارد خدمت انجام میگیرد. هر جا خدمت باشد، هم مردم طرفدار هستند، هم رهبرى طرفدار است. »

این سخنان اما به گوش مخالفان نرفت که نرفت!

ای کاش عقول مخالفان احمدی نژاد، مخدوش و چشمانشان نابینا نبود تا "بت شکن" را "بت پرست" نبینند و محاسبات سیاسی شان به خطا نرود. سرنوشت مخالفان رئیس جمهور به این بستگی دارد که احمدی نژاد، "بت شکن" باشد – چنانکه مردم، شکستن بت بزرگ را از او مطالبه کرده اند – یا "بت پرست".

یک بار دیگر چشمانتان را باز کنید قبل از آنکه...


پی نوشت:
خداوند در قرآن در آیه 8و9 سوره صف فرموده است:


« یُریدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللهِ بأفْواهِهِمْ وَ اللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَو كَرهَ الْكافرونَ. هُوَ الَّذی اَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدی و دیِنِ الْحَقِ لِیُظْهِرَهُ عَلی الدِّینِ كُلَّهُ وَ لَو كَرِهَ الْمُشركون »
« می ‌خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند و حال آنكه خدا ، نور خود راكامل خواهد گردانید ، هرچند کافران خوششان نیاید. او كسی است كه فرستاده خود را با هدایت و آیین درست روانه كرد تا آن را بر هر دینی غالب گرداند، هر چند مشركان خوششان نیاید و اکراه داشته باشند.»
و ما استوار تر و محکم تر از قبل بر روی اعتقاد خود هستیم...
ما حامی رئیس جمهور بت شکنمان بودیم،هستیم و خواهیم بود...
ایران به دلیرمرد خود می‌نازد
با احمدی‌اش به دشمنان می‌تازد
با هركه شود عنایت حق همراه
هركس كه بود مقابلش می‌بازد

بدخواهان بدانند: " خورشید همیشه پشت ابر نمی ماند... "


" و خـــــــــــدا نور خود را کامل خواهد کرد."[ چهارشنبه 11 بهمن 1391 ] [ 12:51 ق.ظ ] [ مسافر آسمان ] نظرات      قالب ساز آنلاین