تبلیغات
* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد * - احمدی نژاد جانش را در راه ولایت می دهد...






* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد *

اللهم عجل لولیک الفرج...

احمدی نژاد جانش را در راه ولایت می دهد...

مردم همیشه نور خدا منجلی شود

در سینه ای که مملو مهر ولی شود

من افتخار می کنم، آری خدا کند

جانم فدای حضرت سید علی شود

فرمایشات دیروز نائب امام زمان، امام خامنه ای روحی له الفداء در جمع مردم غیور آذربایجان فصل الخطابی بود برای همه نخبگانی که در طول دو هفته گذشته تحلیل های متفاوتی ارائه می کردند. بیانات معظم له بقدری صریح و روشن است که نیازی به تفسیر ندارد و باب هرگونه تفسیر را بسته و از طرف دیگر راه هرگونه توهین و سوء استفاده را برای مخالفین دولت سد کرد، آنجا که فرمودند: «این حرفى که من امروز زدم و از بعضى از مسئولان و سران کشور گله‌گزارى کردم، موجب نشود که حالا یک عده‌اى راه بیفتند، بنا کنند علیه این و آن شعار دادن؛ نه، بنده با این کار هم مخالفم.»

اما ظاهرا حامیان دولت و دوستداران دکتر احمدی نژاد توقع چنین توبیخ شدید را از سوی پیر و مراد خود نسبت به سردار عدالت نداشتند و به همین علت در مواجهه با سخنان امام خامنه ای سه گونه رفتار را از سوی ایشان شاهد بودیم:

دسته اول کسانی بودند که بعد از شنیدن عتاب مقام معظم رهبری برای همیشه دست از حمایت از دولت دهم و دکتر احمدی نژاد برداشتند و به پندار خود بدلیل به محاق رفتن خورشید حقیقت حداقل تا زمانی که دوباره این آفتاب دوباره طلوع نکند در حمایت از دولت قدمی برنخواهند داشت. در نظر ایشان مقام معظم رهبری از دست رفتارهای دکتر احمدی نژاد به ستوه آمده و حمایت خود را از دولت برداشته و دولت وی را تا چند ماه باقی مانده تا انتخابات تحمل می کند.

دسته دوم از دوستان متأسفانه راه بدی را انتخاب کرده و اعتقاد دارند که با دکتر احمدی نژاد به انصاف برخورد نشد و زحمات چندین ساله او با این سخنان نادیده گرفته شد. حتی برخی از دوستداران دکتر احمدی نژاد می خواهند با زبان بی زبانی عدالت مقام معظم رهبری را زیر سؤال برده و مانع از قربانی شدن دکتر احمدی نژاد بشوند. به اعتقاد ایشان اقدام دکتر احمدی نژاد در راستای اجرای عدالت بوده و رهبری عدالت را قربانی راه ولایت کرده است!

اما دسته سوم کسانی هستند که دیدگاهی متفاوت با دو دسته اول را دارند. در نظر ایشان فرمایشات دیروز امام خامنه ای دال بر عبور از احمدی نژاد نیست و به هیچ وجه عدالت به مسلخ نرفته است. امام خامنه ای به گواهی دوست و دشمن از اولین روزهای اعمال ولایت همواره عادل ترین، منصف ترین مسول نظام جمهوری اسلامی بوده است. این قضیه اولین حادثه ای نیست که در آن شمشیر عدالت ایشان بر سر دعواها و نزاع های جناح های سیاسی فرود می آید.

ولایت فقیه مقام انتخابی نیست بلکه انتصابی است و خبرگان ملت این مصداق را کشف و نسبت به آن علم پیدا کرده و سپس به معرفی ایشان به مردم اقدام می کنند. ولی فقیه حتی نسبت به خبرگان ملت و مراجع نیز حق ولایت دارد و ولایت ولی الله الاعظم از طریق نائیب ایشان به منصه ظهور می رسد. عدالت شرط ولایت است اما نحوه اعمال آن حتما به طریقی نیست که همواره ما تصور می کنیم.

همین عدالت امام خامنه ای بود که در کوران فتنه ۸۸ خطاب به جوانان انقلابی فرمودند: حتی نسبت به دشمنانتان عدالت را رعایت کنید و بیشتر از آن که حق است نگوئید. آیه شریفه « و لا یجرمنکم شنئان علی قوم الا تعدلوا اعدلوا هو اقرب للتقوی» با تکرار امام خامنه ای در حافظه ما جای گرفت.

همین امام خامنه ای بود که زمانی که عده ای از افراطیون کیهانی موسوی و کروبی را عامل بی واسطه صهیونیست می دانستند فرمودند: برای من هنوز این ارتباط مسجل نیست ولی نتیجه عمل آنها همانی شد که دشمنان می خواستند!

فرمایشات دیروز امام خامنه ای دلیل بر رد شدن ایشان از احمدی نژاد نبود. ایشان نه تنها مخالف مبارزه با مفاسد افتصادی نیستند بلکه خود علمدار این راه هستند. تنها اشکالی که ایشان آن را مطرح کردند روش مبارزه با مفاسد اقتصادی است. امام خامنه ای به عنوان یک رهبر و عالم دینی نمی تواند اجازه بدهد که کار حق با روش ناحق به پیش برود که در غیر این صورت این روش اپیدمی شده و در آینده دامن نظام را هم خواهد گرفت.

دولت باید در راه مبارزه با مفاسد ریل و مسیر خود را مطابق نظریات رهبری عزیز تنظیم کند و ای بسا اگر این تنظیم ریل قبل از حادثه مجلس روی می داد امروز شاهد برکات فراوانی می بودیم. آنچه که از فرمایشات ایشان خطاب به دولت استنباط می شود دولت دهم باید در مدت باقی مانده تمام تلاش خود را مصروف رفع مشکلات اقتصادی نموده و در مبارزه با مفاسد اقتصادی بدون سر و صدا ولی بصورت قاطع و با بی رحمی تمام به قلع و قمع مفسدین اقدام نماید.

امروز نیازی نیست که مسولان با دادن نامه فدایت شوم شعار ولایت پذیری سر دهند و پس از دو سه هفته دوباره شروع به هموار کردن مسیری همانند مسیر یکشنبه تلخ نمایند بلکه امروز حمایت عملی و قاطع از فرمایشات امام خامنه ای داشته باشند.

اما حامیان دولت بدانند این ایستگاه، آخرین ایستگاه دولت نیست! بدانید در آینده ای نزدیک امتحان ولایتمداری به مراتب سخت تر از امتحان امروز حامیان دولت در انتظار مدعیان توخالی ولایتمداری است. امروز شاید برای حامیان دولت روزهای سختی باشد اما بدون شک به زودی روزی را شاهد خواهیم بود که خواص پرادعا در موقعیت نهروان زمین گیر خواهند شد.

حامیان دولت این سخنان جناب مهندس مشایی را که چند روز قبل در بازگشت از سفر مصر در فرودگاه مهرآباد ایراد کردند آویزه گوش خود کنند:

ما امروز بیش از هر زمان دیگری به وحدت نیاز داریم. به همدلی نیاز داریم، به ایستادن در خط مستقیم و حقیقی ولایت نیازمندیم. پای آرمان های خود هستیم و فکر می کنیم که امروز، انقلاب بیش از هر وقت دیگری در مسیر اصلی خودش یعنی خط اصیل ولایت است. امروز انقلاب نه به چپ گرایش دارد و نه به راست، روی خط خودش است. الان مردم بیشتر از هر وقت دیگری آرمان های دینی شان را با اعتقادات عمیق تری دنبال می کنند؛ به دور از پیرایه ها، به دور از خرافات، به دور از گرایش هایی که بعضی از احزاب و شخصیت ها در کشور دارند. مردم در خط رهبری هستند، در خط ولایت هستند. مردم می دانند در این مسیر هیچکس بیشتر از رئیس جمهور در خط ولایت پافشاری نمی کند و حاضر است جانش را در این راه بدهد.

 

 



[ دوشنبه 30 بهمن 1391 ] [ 07:34 ب.ظ ] [ مسافر آسمان ] نظرات



      قالب ساز آنلاین