تبلیغات
* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد * - اقدام عجیب صداوسیما در قطع سخنان زنده رییس‌ جمهور با مردم و پخش سریال تکراری


* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد *

اللهم عجل لولیک الفرج...

پخش زنده گفت‌وگوی تلویزیونی رییس‌جمهور با مردم از شبکه اول سیما متوقف و ادامه آن به بعد از پخش سریال تکراری صدر اعظم موکول شد.

به گزارش ایسنا، گفت‌وگوی زنده تلویزیونی محمود احمدی‌نژاد از ساعت ۲۱:۴۰ امشب در شبکه یک سیما آغاز شد.
در ابتدای این برنامه، مجری تلویزیونی سوالاتی را درباره‌ی بودجه سال ۹۲ و برخی مسائل اقتصادی کشور مطرح کرد و رییس‌جمهور به آنها پاسخ داد.
در ادامه قرار شد تعدادی از خبرنگاران رسانه‌ها دیگر که در محل ضبط برنامه حضور داشتند پرسش‌های خود را مطرح کنند اما در تلویزیون به صورت زیرنویس اعلام شد که بخش دوم گفت‌وگوی تلویزیونی احمدی‌نژاد در پاسخ به پرسش‌های خبرنگاران، پس از پخش سریال نمایش داده خواهد شد.
بدین ترتیب بخش دوم گفت‌وگوی تلویزیونی رییس‌جمهور از شبکه یک سیما به صورت غیرمستقیم پخش می‌شود!!!!!!!!!
وحید شاکری مدیرکل امور رسانه های دفتر رئیس جمهور در مصاحبه با خبرنگار شبکه ایران ضمن انتقاد شدید از عملکرد صدا و سیما در قطع ناگهانی پخش زنده گفت و گوی رئیس جمهور اظهار داشت: قطع پخش گفت و گوی رئیس جمهور با رسانه ها، نقض غرض فلسفه شکل گیری این جلسه بود.

وی ادامه داد: درخواست رئیس جمهور این بود که رسانه ها بتوانند آزادانه سؤالات خود را در زمینه اقتصادی مطرح کنند و پاسخ های ایشان را بشنوند. قطع مصاحبه رئیس جمهور به دلایل واهی همچون پخش یک سریال تکراری، خدشه ای بزرگ به مسئله آزادی بیان آن هم در برابر دیدگان افکار عمومی وارد آورد.

شاکری افزود: رویه صدا و سیما این است که در زمان پخش مسابقات فوتبال حتی از پخش اذان هم جلوگیری می کند؛ در این صورت قطع سخنان رئیس جمهور در شرایطی که میلیون ها نفر پای گیرنده های تلویزیون نشسته اند، چه معنایی دارد؟

وی در پایان تاکید کرد: این اتفاق زشت و غیر حرفه ای به اعتبار صدا و سیمای جمهوری اسلامی آسیب جدی وارد کرد.

 

 [ یکشنبه 6 اسفند 1391 ] [ 05:01 ب.ظ ] [ مسافر آسمان ] نظرات      قالب ساز آنلاین