تبلیغات
* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد * - "عکس و فیلم وسخن و صرفا ما درکارند،تاتوچیزی بگویی و به سیخت بکشند!!!!"


* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد *

اللهم عجل لولیک الفرج...

سلام دوستان

 پیامبر گرامی اسلام(ص):" مبادا ترس از مردم باعث شود سخن حق را بر زبان نیاورید...."

مهم ترین خبر چند روز اخیر مرگ هوگو چاوز رئیس جمهور فقید ونزوئلا بود که باعث تاثر و تالم عدالت خواهان و ملت های مستضعف مخالف با قدرت های استکباری شد.

اصلا قصد نگارش تحلیل از روند مبارزات چاوز ندارم اما باید گفت چاوز به عنوان حامی گفتمان انقلاب اسلامی و مصداق بارز صدور انقلاب به حیات خلوت امریکا یعنی ونزوئلا بوده است چرا که او به خوبی درس های حضرت امام (ره) را در مبارزه با امپریالیسم و زورگویان عالم به گوش جان شنیده و در برخورد با آنها به خوبی آن اندیشه ها را به یاری می طلبید.

چاوز هم پیمان ایران در خط مقدم مبارزه به امریکا و اسراییل بود و اندیشه های دکتر احمدی نژاد در شیوه مبارزه با اسراییل و امریکا را پذیرفته و همواره از او به عنوان دوستی نمونه یاد می کرد و با استناد به روایتی از پیامبر صلوات الله علیه که هر فردی ، شخصیتی مشابه دوست خود دارد، به خاطر دوستی با دکتر احمدی نژاد سپاسگزار خداوند بود .

 

با توجه به  گفته های بالا،نمیدونم چطور بعضی از این حضرات به ظاهر... به راحتی درباره ی هرچیزی نظر میدن و صدا وسیمای "بی طرف!" ما که "فقط و فقط حامی حقوق ملت" هست با پخش گزارشی در برنامه ی "صرفا جهت اطلاع" انقدر راحت رئیس جمهور رو متهم میکنن.... از اون قسمتی که درباره ی بنکداران صحبت شد تا پیام تسلیت رئیس جمهور به مناسبت  فوت هوگو چاوز....
امروز داشتم  نظرات حضرات رو درباره ی پیام دکتر میخوندم،یکیشون به راحتی اعلام کرده بود که : " احمدی نژاد از مراجع و قرآن و عترت جدا شده است و ما امروز عاقبت و سر انجام این جدایی را در پیام ایشان به مناسبت فوت چاوز دیدیم !!!!! ایشان به راحتی 313 یار امام زمان (عج) را معرفی می کنند...."
با خودم گفتم خوبه این آقا یه دور دیگه پیام دکتر رو مطالعه کنن بعد نظر بدن و افکار مردم رو مغشوش کنن!!!!!
آخه دکتر کجای پیام گفتن چاوز از یاران خاص امام زمان (عج) هستش؟!
البته صحبت های دیگه ای هم شده بود که الان فرصت نوشتن مطلب دربارش رو ندارم! و گرنه ما دلمون خیلی پره!!!!!!!!!!!!!


آره دکتر جان!
"عکس و فیلم وسخن و صرفا ما درکارند،تاتوچیزی بگویی و به سیخت بکشند!!!!"


من بیشتر از این متعجب شدم که شخصیتی این حرف رو زده بود که اصلا همچین انتظاری ازشون نمی رفت....
 و در آخر دعای همیشگی من:
" اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا. "[ جمعه 18 اسفند 1391 ] [ 11:52 ب.ظ ] [ مسافر آسمان ] نظرات      قالب ساز آنلاین