تبلیغات
* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد * - مردی از جنس مردم


* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد *

اللهم عجل لولیک الفرج...

 

 

دکتراحمدی نژاد در جمع مردم هفت گل با بیان اینکه برخی از من می پرسند با این حرف ‌ها توقع مردم را بالا می بری اظهار داشتند: ما رئیس جمهور شدیم تا مقابل تبعیض سکوت نکنیم و همچنین مقابل فساد و نامردی ها بگیریم.

ایشان ادامه دادند: ما آماده ایم در دولت تا ثروت را عادلانه تقسیم کنیم،‌ لذا در این بین عده ای فکر می کنند از آسمان افتاده اند که هر چه می خواهند باید بگیرند و در جیبشان بگذارند و عده ای نیز تهدید می کنند و پیغام دادند که اگر رویت را زیاد کنی پدرت را درمی‌آوریم اما در همین جا می گوییم که باید در خدمت راه امام باشیم و خدمتگزاری کنیم.


رئیس دولت با بیان اینکه برخی ها می گویند چرا آخر کاری سفر می روی گفتند:
 
روز با روز فرقی ندارد، باید به مردم خدمت کرد تا مشکلات آنها برطرف شود حتی اگر یک روز از عمر دولت باقی مانده باشد.

دکتر احمدی نژاد با بیان اینکه باید راه انقلاب،‌امام و ولایت برای ساختن ایران ادامه پیدا کند تأکید کردند: هزاران احمدی نژاد فدای یک تار موی انقلاب و ایران.
 
 
 

 

 


رئیس جمهور ایستادگی ملت ایران را در مقابل ابرقدرت های جهانی مهم برشمردند و تأکید کردند: باید ایرانی پیشرفته، علوی، انقلابی، آرمانی و الهی بسازیم که این مهم شدنی است.

ایشان ادامه دادند: این ملت کوه ها را از جا خواهد کند لذا باید در جهان پرچم توحید و عدالت را برافراشته نگه داریم والا ملت های قاصد جهان را خواهند بلعید.


 

دکتراحمدی نژاد تأکید کردند: این ملت با حرکت، وحدت، تدبیر و کار ایران را خواهد ساخت و از حق خود کوتاه نخواهد آمد و همه غاصبان را به زباله دانها خواهد فرستاد.


 

ایشان با بیان اینکه برخی ها به خادمان ملت فحش می دهند گفتند:
 من نوکر همه  شما هستم و به نوکری شما افتخار می کنم.
 
 
 


 


[ دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 ] [ 08:57 ب.ظ ] [ مسافر آسمان ] نظرات      قالب ساز آنلاین