تبلیغات
* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد * - هشدار!


* وبــلاگ حـامیـان دکتــر احمــــــــدی نـــژاد *

اللهم عجل لولیک الفرج...


باسلام

عزیزان هوشیار باشید!!!!


این روزها پیامهایی بین بعضی بچه ها رد و بدل میشود که نمونه هایش به صورت کامنت به اینجانب هم ارسال شده که البته از کامنتها حذف گشته ولی در زیر، نمونه ای را می آورم:

با توجه به اینکه کاندیداهای موجود هیچ کدام علی رغم حرفهایشان بعد از گرفتن سکان ریاست جمهوری راه پرشور دکتر احمدی نژاد را ادامه نخواهند داد و بدون شک تمام دستاورد های نازنینش را که با خون دل به بار نشانده با سرعت هرچه تمام تر بصورت جدی لگد مال خواهند کرد تحت عنایات حضرت ولی عصر ع پیشنهاد میشود جهت خلق حماسه ای بیاد ماندنی رای خود را به نام اسفندیار رحیم مشایی به صندوق بیاندازید تا دست رییس جمهور را برای انجام اقدامات بعدی باز شودو عجل الهم فی فرج مولانا صاحب الزمان ع
لطفا اطلاع رسانی شود

خوب دقت کنید:


سالهاست که شیرهایی که دولت احمدی نژاد با رویکرد انقلابی خود پای خود را بر دم آنها گذاشته است، ناله کنان ، هر بهانه ای را دستاویز قرار داده اند تا خط مشی دولت را زمین بزنند. ولی تا کنون با لطف پروردگار، عنایت امام عصر (عج) ، و پافشاری بر مواضع صحیح و انقلابی دولت، موفق نشده اند.
این جریان، علاوه بر اینکه پیش از انتخابات تمام تمرکز و انرژی خود را بر القای وجود "حاکمیت دوگانه" در کشور گذارده و با رسانه های دروغ پراکن غربی نیز همسو و هم صدا گشته بود، در زمان نام نویسی، و پیش از اعلام صلاحیت های نامزد های انتخاباتی نیز، دائماً سعی بر ایجاد ترس در دل مردم داشت. ترس از اینکه بعضی از افرادی که رد صلاحیت خواهند شد، ممکن است مملکت را به هم ریخته یا فتنه ی جدید درست کنند و یا حتی از برگزاری انتخابات جلوگیری کنند! کافیست جمله ی "فتنه ی جدید در راه است" را در اینترنت جستجو کنید تا تمام شواهد دال بر این آمادگی تقریباً 100 درصدی بیشتر رسانه ها و برخی شخصیت های شناخته شده ی کشور را برای ایجاد یک فتنه ی جدید با رهبری رئیس جمهور و حامیانش(!) ببینید!

ولی در کمال ناباوری این جریان هجمه ی سنگین، هیچ اقدامی خلاف آرامش نظام و در جهت شاد کردن دشمنان از سوی هیچیک از نامزدهای رد صلاحیت شده،بخصوص همان که انتظارش را داشتند(مشایی) انجام نشد و در سخنان رسمی و حتی غیر رسمی شان، از امید به برطرف شدن مشکل به دست رهبری تا ورود به عرصه انتخابات و رای بالا، هرچه که بود،اثری از تقابل با نظام یا پیمودن مسیرهای غیرقانونی به چشم نخورد.

"از دوستان و عزیزانی که علاقه‌مند هستند به بنده و آقای مشایی، می‌خواهم که صبور باشند، حوصله کنند، با وجود رهبری مشکلی پیش نمی‌آید و ان شاءالله این مشکل حل می‌شود./دکتر احمدی نژاد + "

"
به همه دوستان در سراسر کشور سلام بنده را برسانید، بفرمایید بنده (مشایی) کوچکترین همه شما هستم. اصلا کار ما نیست که. من بارها گفته ام. کار، کار خداست. ما پای کار خدا هستیم. از خدا هم استعانت می کنیم، در این کار خودش، یک کاری به ما بدهد. به لطف خدا رأی مان هم بسیار بسیار بالاست. إن شاءالله ورود هم پیدا بکنیم با قاطعیت پیروز هستیم. و إن شاءالله آن قاطعیت هم همه مشکلات سر راه ما را، هم در داخل و هم در خارج برخواهد داشت./مهندس رحیم مشایی +  "

این جریان، سپس برای روسیاه تر نشدن در نزد ملت، و همچنین ادامه ی قصد احتمالی خود برای از بین بردن گفتمان انقلابی دولت نه و ده، که آن را با "انحرافی" نامیدن رئیس جمهور و برخی اطرافیانش کلید زده و اطمینان دارد که با نشان دادن چهره ای فتنه گر و آشوب طلب از حامیان این گفتمان، می تواند به حذف کامل آن توفیق یابد، جریانی را موسوم به سی دی قرمز، به راه انداخت تا بتواند حداقل از اشاعه ی شایعه ی آن ، از آب گل آلود ماهی بیشتری گرفته و در مسیر هدف خود، در نفرت پراکنی نسبت به خادمین ملت بهره برد!
گویا ترسیم کنندگان این نقشه، طرف خود را همچون فریب خوردگان سال 88 فرض کرده بودند که   چراغ سبز نشان دادن دشمنان، و یا  شایعه  های متعدد که ارکان نظام را تحت فشار قرار دهد، را فرصتی برای فشار آوردن به نظام، و تحقق خواسته های خود دانسته و در برابر "هرگونه ساختار شکنی ای که بتواند در نظام، برای وصول خواسته هایشان تعجیل ایجاد کند" سکوت کرده ، سعی در بدست آوردن مطالبه ی خود، "به هر قیمتی" را داشته و به اصطلاح، به سیم آخر میزند!
اما این توطئه نیز به سرعت نقش بر آب گشته و از سوی دولت شدیداً تکذیب شد! +

" 48 ساعت قبل از رای گیری تایید و با 33 میلیون رای رئیس جمهور می شوم"
این هم یک شیوه ی دیگر بود! برخی خبرگزاری ها که در انتخاباتی که اسفندیار رحیم مشایی در آن حضور ندارد، دلتنگ وی شده بودند، دست از شایعه پراکنی برنداشته و هر دم، مسیر غلط خود را در راستای عجیب و غریب و تحریک آمیز کردن مواضع ایشان، بصورت درج خبر پی میگرفتند که این اقدام آنها نیز به سرعت با شکست و تکذیب ایشان مواجه شد. +

خبر افسردگی و یا جمع آوری طومار نیز، یکی دیگر از این دستاویزهای مضحک بود که باز هم با تکذیب به موقع، چنین نقش بر آب شد! +

پیش از این نیز، خبرهایی نیز مبنی بر اینکه عده ای در میان حامیان مردمی دولت، سعی بر تحریک هیجانها داشته و حتی اقدام به ساخت وبلاگها یا سایتهای جعلی که رئیس جمهور و یا رئیس دبیرخانه ی جنبش عدم تعهد ، و حتی حامیان آنها را افرادی ملی گرا، ضد اسلام، ضد ولایت فقیه و یا آشوب طلب نشان دهد،نموده اند، منتشر شد که حتی در برخی موارد هم تا چندی پیش،با وجود فاش شدن جعل وبلاگ، وبلاگهای جعلی در کنار نمونه های اصلی شان مشغول به کار بودند(شاهدی از این واضح تر؟)!و در مواردی نیز، ارتباط ایشان حتی با سایتهایی که لزوماً نقدی بر مطالب آن نداشته و مدیریت آنها را به ایشان نسبت می داده اند هم، تکذیب گشته است.
(+ و + / +)

و اکنون نیز که به لحظات خلق حماسه ی سیاسی ملت، نزدیک تر می شویم، برخی به شدت تلاش دارند تا اهداف زیر را به هر  طریق ممکن، محقق کنند:

1- با تحریک احساسات مردمی، حامیان گفتمان انقلابی دولت را از انتخاب فردی که به هر حال از میان این نامزدها، اصلح بوده یا لااقل -به قول خودشان- کمتر زحمات دولت خدمتگزار را بر باد دهد(!)، منصرف کرده و  آراءی که می تواند نقش بسزایی در پایین آوردن سایر آراء و ایجاد رقابت دور دومی با آراء بعضی نامزدهای رنگی داشته باشد، به دست خود به آراء باطله تبدیل نمایند!

2- شعار معنوی "زنده باد بهار" را با اهداف انتخاباتی مخلوط، و در نهایت برابر قرار داده، تا درصورت پیشرفت انتخابات به نفع بعضی نامزدهای معلوم الحال، شکست "منتظران" در انتخابات را به شکست "اندیشه ی انتظار، و بشارتهای ظهور" مربوط کرده و ضمن ایجاد ناامیدی در دوستداران گفتمان مهدوی (عج) و اثبات تلویحی اتهامهای واهی "دورغگو" بودن خادمین ملت و سوءاستفاده ی ایشان از اعتقادات مردم، راه  برای حضور مجدد کسانی که بخواهند با فرهنگ انتظار مهدوی (عج) به ملت ایران خدمت کنند، لااقل برای مدتی طولانی، بسته شود!

3- ادعاها و برنامه ریزی های مذکور، (و حتی همراهی های غافلانه ی برخی، با این برنامه ها)، در راستای آشوب طلب بودن حامیان دولت، به فرجام رسیده و در یک کلام، "احساساتشان را تحریک کن، حذفشان کن" صورت گیرد!

4- در صورت عدم پیروزی در انتخابات نیز، بتوان "اقدامات بعدی" انجام داد و تبعات آن را بر گردن دولت انداخته و "ایجاد جو منفی در انتخابات" یا "خیانت در امانت برگزاری انتخابات سالم، بخاطر ناراحتی از رد صلاحیت شدن" را بعنوان دلایل آشفته بازاری خود اعلام کرد! +
 

و در نهایت، در تصور باطلشان، در حالی که حامیان دولت به غصه خوردن، رای رویایی دادن، فریاد زنده باد بهار زدن، و یا کارهای دیگر مشغولند، یک نامزد خوش رنگ(!) انتخاب گشته و همه چیز را بر همان بادی بفرستد که در این پیامها از آن سخن گفته میشده است!

دوستان عزیز! خواهشاً احساسات خود را کنترل کرده و در زمین مرداب گونه ی بدخواهان و دشمنان ملت، بازی نکنید.

ولایت مداری با انجام کارهایی که در نظر مقام معظم رهبری نیز پسندیده نبوده و بلکه نکوهیده و مردود است، محقق نخواهد شد.

ما خیلی دلمان می خواهد که گفتمان بهاری در کشور جاری باشد. ولی بهار یعنی چه؟ آیا بهار را می توان با زیر پا گذاشتن نایب بهار، محقق کرد؟!

سخن ما به بدخواهان دندان تیز کرده:هوشیار هستیم و با طناب پوسیده ی شما در چاه نمی رویم!


[ جمعه 24 خرداد 1392 ] [ 04:56 ق.ظ ] [ مسافر آسمان ] نظرات      قالب ساز آنلاین